SUPLEMENTY DIETY


Suplementy zalecane po analizie pierwiastkowej włosów, suplementy zalecane po badaniu włosów

DARY NATURY I NAUKI

Naturalne dodatki żywieniowe

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie,
jako smakujesz, aż się zepsujesz.”

O tym, że warto zainwestować w swoje zdrowie nie trzeba nikogo przekonywać, ale jak to zrobić?

Nie każdego wszak stać na stosowanie odpowiedniej diety, zmianę trybu życia lub wydawanie pieniędzy na duże ilości warzyw i owoców.

Niestety, tutaj nie ma kompromisów. Dlatego warto zapoznać się z treścią proponowanego Państwu serwisu.

Przedstawiamy w niej naturalne dodatki żywieniowe, których przyswajalność przez organizm i działanie porównywalne jest z cechami produktów naturalnych.

Ze względu na te właściwości, te konkretne suplementy, są zalecane, po analizie pierwiastkowej włosów, przez laboratorium pierwiastków śladowych Biomol, jako uzupełnienie i wyrównanie wartości odżywczych w organizmie, na poziomie komórkowym.

Tym suplementom zawdzięczamy, podniesienie odporności organizmu i oczyszczenie organizmu z metali ciężkich. Takie korzyści uzyskasz, po zastosowaniu chronoselektywnej suplementacji, zalecanej po badaniu pierwiastkowym włosów.

Czy wiesz, że:

Eksperci w dziedzinie odżywiania są zgodni, że codzienne spożywanie błonnika (występuje wyłącznie w produktach pochodzenia roślinnego) odgrywa ważną rolę dla dobrego funkcjonowania przewodu pokarmowego oraz może zmniejszać poziom cholesterolu we krwi i ryzyko wystąpienia raka okrężnicy. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca dzienne spożycie błonnika w ilości 30 g.

Najlepsze z darów natury i nauki

Hasło zawarte w tytule wyraża głęboką wiarę, że najcenniejszym darem, jaki możesz sobie ofiarować, jest dobre zdrowie.

Wybitny naukowiec Carl F Rehnborg przekonał się, jak duże znaczenie dla zdrowia ma stosowanie koncentratów pochodzących z naturalnych produktów żywnościowych. Wyszedł, bowiem z założenia, że uzyskane w ten sposób preparaty zawierają znacznie więcej korzystnych elementów niż pojedyncze składniki odżywcze. Celem tego uczonego stało się stworzenie wyjątkowych produktów uzupełniających pożywienie, które łączyłyby w sobie dary natury i osiągnięcia nauki, zgodnie z jego wieloletnimi obserwacjami.

Polecamy naturalne suplementy, które posiadają następujące cechy:

 • Producent posiada własne pola uprawne i znajdują się one w ostatnich niszach ekologicznych naszej planety.
 • Producent sam dokonuje zbioru roślin i czas od zbioru do przetworzenia jest odpowiednio krótki (liczą się minuty), by mieć pewność zachowania składników.
 • Producent ma własną fabrykę by mieć pełną kontrolę nad procesem wytwarzania.
 • Producent posiada najlepsze technologie wytwarzania i własne unikalne patenty.
 • Preparaty są super-koncentratami.
 • Wykluczone jest niebezpieczeństwo, że kupimy podróbkę, ponieważ droga dystrybucji suplementu jest bezpośrednio od producenta.

Naturalne suplementy zalecane przez Laboratorium Pierwiastków Śladowych BIOMOL,

w analizie pierwiastkowej włosów.

Szczegółowych informacji odnośnie suplementacji udzielamy telefonicznie.

Aby tylko zdrowym być...

To często powtarzane życzenie świadczy, że na naszej drodze życia zdrowie uważamy za wartość wyższą od innych.

Niestety nasza świadomość nie zawsze kieruje naszymi czynami i przeważnie troska o te najważniejsze wartości kończy się właśnie na życzeniach. Wygodnictwo, pokusy i okazje zazwyczaj fałszywie usprawiedliwiają niezdrowy tryb życia. Dokładając do tego brak tradycji, uwarunkowania środowiskowe i rozluźnioną samodyscyplinę otrzymujemy w efekcie klasyczny dysonans między słowami, rozsądkiem a praktyką.

Zazwyczaj problem pojawia się dopiero, gdy organizm zaczyna się buntować i aktualności nabierają słowa poety

Siedem podstawowych koncentratów – filar zdrowia

 • Koncentrat lucerny – roślina o głębokim systemie korzeniowym oraz zielonej, liściastej części naziemnej.
 • Koncentrat aceroli – kwaskowate owoce, rosnące na wiecznie zielonym drzewku występującym w Ameryce Środkowej.
 • Koncentrat pietruszki – pietruszka jest dwuletnią rośliną zieloną pochodzącą z obszaru śródziemnomorskiego. Korzenie i liście zawierają wiele składników o właściwościach leczniczych.
 • Koncentrat szpinaku – szpinak to roślina, która w stanie dzikim jest już nieznana. Ma duże, ciemnozielone liście bardzo bogate w witaminy i składniki mineralne.
 • Koncentrat cytryny – uzyskiwany z owoców wiecznie zielonego drzewka cytrusowego, pochodzącego prawdopodobnie z Chin. W sprzyjających warunkach owocuje cały rok.
 • Koncentrat rukwi wodnej – roślina zwana inaczej „rzeżuchą wodną”, rośnie przy brzegach rzek, potoków i w akwenach gdzie zachowany jest przepływ czystej wody.
 • Koncentrat marchwi – marchew jako roślina jadalna jest znana od ok. 2 tys. lat p.n.e. Z reguły dwuletnia roślina występująca w strefie umiarkowanej i podzwrotnikowej.

Czy wiesz, że….
Organizmy żywe składają się z 30 pierwiastków chemicznych pod postacią jonów albo połączeń chemicznych. Wśród tej plejady pierwiastków niektóre występują w większej ilości i zwane są makroelementami. Zaliczają się do nich wapń, fosfor, magnez, sód i potas. Pierwiastki występujące w ilościach śladowych to mikroelementy. Do nich z kolei zaliczają się żelazo, molibden, selen, chrom, mangan, miedź i cynk.