Body Detox – Zabieg oczyszczanie organizmu


Aqua Body Detoks (Bio – Detox Spa) to rewelacyjny sposób wspomagania oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym. Stymulowana ujemnymi jonami błona komórkowa odzyskuje równowagę energetyczną. To sprawia, że komórka powraca do optymalnej formy, a dzięki temu podstawowe czynności życiowe takie jak wydalanie, przyswajanie, itp. przebiegają poprawnie. Zabiegi stymulujące każdą pojedynczą komórkę sprawiają, że poprawia się funkcjonowanie całego organizmu.

W ostatnich latach wśród lekarzy, naukowców i fizjoterapeutów wzrosło zainteresowanie zjawiskiem przewlekłego zatrucia komórek organizmu toksynami. Między innymi dlatego lekarze coraz częściej sięgają po różnego rodzaju metody wspomagające detoksykacje. Jedną z nich jest zabieg Aqua Body Detoks.

Koncepcja autodetoksykacji jonowej wg. Dr J. Owena polega na stworzeniu za pomocą prądu elektrycznego o odpowiednim natężeniu i wody, zewnętrznych warunków do lepszej wymiany molekuł. W każdym organizmie wymiana molekuł następuje przez błonę komórkową. Niejednokrotnie przy dużej intoksykacji w wyniku stresu, choroby lub wycieńczenia ten naturalny proces bez takiego wspomagania może być dużo mniej efektywny. Dzięki kąpieli stóp w urządzeniu Aqua Body Detoks, które stanowi zewnętrzne źródło wspomagające, detoksykacja jest nadzwyczaj intensywna i szybka. Badania bakteriologiczne wody przed i po przeprowadzonym zabiegu, pokazały, że zjonizowana woda działa bakteriobójczo.

30-minutowy zabieg wymaga włożenia stóp do miski spa wypełnionej ciepłą posoloną wodą. Energizująca wkładka (Energizing Cartridge) wytwarza strumień elektronów i pole bioenergetyczne, co sprawia, że leczenie jest przyjemne i relaksujące. Nasze stopy mają zdumiewającą liczbę 2000 porów w każdej stopie i dlatego dostarczają jedne z najlepszych punktów do przeprowadzania zarówno skutecznego jak i wygodnego leczenia.

Bio Energiser przywraca równowagę i harmonię poprzez wysyłanie sygnałów do góry poprzez gruczoły limfatyczne, by stymulować proces usuwania toksyn.

Bio Energiser jest używany w szpitalach na całym świecie w leczeniu nadmiernej potliwości dłoni i stóp. Dodatkowo, pomaga również leczyć objawy grzybicy międzypalcowej u sportowców.

Odnotowano wyśmienite rezultaty. Klienci donoszą o ogromnej poprawie samopoczucia i wraz z ponad tysiącem zebranych świadectw, daje to niesamowitą pomoc w utrzymaniu zdrowia.

Nowoczesny styl życia zbiera swoje żniwo na twoim organizmie w większym stopniu niż myślisz. Staje się to szczególnie widoczne, podczas badania pokazującego stan równowagi bioenergetycznej w twoich komórkach.

Kiedy twoje komórki funkcjonują właściwie, pozwalają na wchłonięcie niezbędnych substancji odżywczych do ciała, co tym samym pozwala na usunięcie niechcianych toksyn.

Brak równowagi bioenergetycznej w komórkach może być również spowodowany:

 • ubogą dietą- dodatki smakowe i inne w jedzeniu oraz żywność konserwowana, itd.

 • brak świeżych warzyw i owoców

 • małą ilość lub brak regularnych ćwiczeń fizycznych/ruchu/wysiłku fiz.

 • lekarstwa i środki znieczulające

 • schorzenia/dolegliwości i choroby

 • stres i zmartwienia

 • palenie tytoniu

 • alkohol

Każdy z powyższych czynników może spowodować ubogie wchłanianie się substancji odżywczych, które sprawia, że komórki nie funkcjonują właściwie i nie są zdolne do usuwania niechcianych toksyn.

Nadmierna ilość toksyn wywołuje wiele szkodliwych dla organizmu skutków, takich jak:

 • brzydka skóra, z wypryskami lub przekrwiona

 • przeziębienia, grypy i problemy z zatokami

 • ospałość i zmęczenie

 • bóle głowy i migreny

 • nieświeży oddech i problemy z nieprzyjemnym zapachem ciała

Seria zabiegów urządzeniem Bio-Energiser D-Tox Spa może pomóc w przywróceniu równowagi w twoim ciele, dobrego samopoczucia i zdrowia.

Urządzenie Bio-Energiser D-Tox Spa, rozpoczyna proces równoważenia twojej bio energii, skutecznie przywracając właściwe proporcje jonów dodatnich do jonów ujemnych, które z kolei, rozpoczynają usuwanie niechcianych toksyn.

Ponawianie zabiegu przywracania równowagi w komórkach, zapewnia uzupełnienie braków wody, którego skutkiem jest optymalna sprawność/wydajność w pobieraniu substancji odżywczych i usuwaniu niechcianych odpadków.

Skutek: odnowione poziomy energii zarówno fizycznej jak i psychicznej oraz generalne dobre samopoczucie.

Bio - Detox Spa

Zdjęcia w podczerwieni jasno pokazują zwiększoną cyrkulację krwi po 15 minutach leczenia urządzeniem Bio-Energiser D-Tox Spa (po prawej stronie), w porównaniu do obrazu sprzed leczenia (po lewej).

Termika Body detox Rzeszów