Rezonans krwi BICOM - Pakiet 1: PATOGENY + ALERGENY (z konsultacją i zaleceniami)

Promocja!

Test na patogeny i alergeny

Wybierając ten pakiet otrzymasz wyniki rezonansu krwi na patogeny, alergeny: pasożyty, bakterie, wirusy, grzyby, alergeny podstawowe, obciążenia metalami ciężkimi, obciążenia szczepionkami.

Wyniki badań można zamawiać w dwóch różnych wersjach. Prosimy o wybór opcji.

  1. Wersja bez zaleceń – otrzymujemy same wyniki bez opisu i zaleceń. Koszt 499 zł.
    PROMOCJA – do 30 września 2020 cena promocyjna: 449zł
  2. Wersja z zaleceniami – do wyników dołączone zostaną zalecenia opracowane przez Arkadia Klinika Dietetyki. Koszt 699 zł
    PROMOCJA – do 30 września 2020 cena promocyjna: 629zł

Rejestracja telefoniczna  505 099 446
od poniedziałku do piątku, od godz. 10.00 do 17.00

699.00 629.00

Opis

Wybierając ten pakiet otrzymasz wyniki rezonansu krwi na patogeny i alergeny: pasożyty, bakterie, wirusy, grzyby, alergeny podstawowe, obciążenia metalami ciężkimi, obciążenia szczepionkami wymienione poniżej:

 

WIRUSY

Pokaż szczegółowy
  1. Adenovirus
  2. Asian influenza, type A
  3. Coxsackie virus B-1
  4. Coxsackie virus B-4
  5. Coxsackie virus B-4(2. B.)
  6. Cytomegalia
  7. Cytophaga rubra
  8. Epstein-Barr virus (EBV) – ludzki herpes wirus
  9. Haemophilus influenza – zakażenia układu oddechowego i opon mózgowo- rdzeniowych
  10. Hepatitis A – wirus zapalenia wątroby typu A
  11. Hepatitis B – wirus zapalenia wątroby typu B
  12. Hepatitis B with EB-virus
  13. Hepatitis C – wirus zapalenia wątroby typu C
  14. Hepatitis C 1 – wirus zapalenia wątroby typu C1
  15. Hepatitis E – wirus zapalenia wątroby typu E
  16. Hepatitis non-A/non-B
  17. Hepatitis toxica (steatosis)
  18. Herpes Simple – wirus opryszczki pospolitej
  19. Herpes zoster – półpasiec
  20. HIV – ludzki wirus niedoboru odporności
  21. Influenza A and B – ptasia grypa A i B
  22. Influenza complex – ptasia grypa
  23. Papilloma Virus – wirus brodawczaka ludzkiego
  24. Virus „asia influenza”

 

ALERGIE PODSTAWOWE

Pokaż szczegółowy

Pyłki:

  1. Alder pollen – olcha
  2. Birch pollen – brzoza
  3. Corn pollen – kukurydza
  4. Hazel pollen – leszczyna
  5. Lime tree pollen – lipa
  6. Pine pollen – sosna
  7. Plantain pollen – babka
  8. Plantain pollen 1 – babka
  9. Ragweed pollen – ambrozja
  10. Rye pollen – żyto
  11. Rye pollen 1 – żyto
  12. Spruce pollen – świerk
  13. Willow pollen – wierzba

Pyłki traw:

  1. Bermuda grass pollen (Cynodon dactylon) – Cynodon palczasty, trawa bermudzka, psi ząb palczasty
  2. Blue oat grass pollen (Avenula pratens.) – Owsica łąkowa
  3. Bromegrass pollen – stokłosa
  4. Colonial bentgrass pollen (Agrostis c.) – Mietlica psia, mietlica wąskoliściowa
  5. Couch grass pollen – Perz właściwy
  6. Kentucky bluegrass pollen (Poa pratens.) – Wiechlina łąkowa
  7. Meadow oat-grass pollen 1 – Owsica łąkowa
  8. Meadow-grass pollen 1 (location: Styria) – Wiechlina, wyklina
  9. Meadow-grass pollen 2 (Styria) – Wiechlina, wyklina
  10. Sweet vernal grass pollen – Tomka wonna
  11. Velvet grass pollen (Holcus lanatus) – Kłosówka wełnista

INSEKTY:

  1. Bee – pszczoła
  2. Mosquito – komar
  3. Wasp – osa

ZBOŻA:

  1. Barley – jęczmień
  2. Buckwheat – kasza gryczana
  3. Corn starch – skrobia kukurydziana
  4. Dry yeast – drożdże
  5. Gluten (spelt) – gluten (orkisz)
  6. Gluten (wheat) – gluten (pszenica)
  7. Millet – proso
  8. Miso (barley) – miso
  9. Mung beans (soya), green – soja
  10. Oats – owies
  11. Rice – ryż
  12. Rye – żyto
  13. Sesame, organic – sezam
  14. Soya flour – mąka sojowa
  15. Soya granulate
  16. Soya milk
  17. Spelt – orkisz
  18. Wheat – pszenica
  19. Wild rye – dzikie żyto
  20. Yeast – drożdże

GRZYBY:

  1. Candida albicans
  2. Fungi spores – Alternaria
  3. Fungi spores – Aspergillus
  4. Fungi spores – Cladosporium
  5. Fungi spores – Mucor
  6. Fungi spores – Ustilago
  7. Fungi spores (mix 1)
  8. Fungi spores (mix 2)
  9. Fungi spores (mix 3)

SIERŚĆ ZWIERZĄT:

  1. Camel hair – wielbłąd
  2. Cat hair (Persian-Abyssinian) – kot
  3. Cat hairs
  4. Cat hairs 2
  5. Cat hairs 3
  6. Chicken feathers – pierze kurze
  7. Cow hair – krowa
  8. Dog hair – pies
  9. Dove feathers – pierze gołębi
  10. Duck feather- pierze kacze
  11. Geese feathers – pierze gęsi
  12. Guinea pig hair – świnka morska
  13. Horse hair – koń
  14. Lamb’s wool – wełna jagnięca
  15. Llama hair – sierść lamy
  16. Parrot feathers – pióra papugi
  17. Rat hair – sierść szczurza

UŻYWKI:

  1. Cocoa – kakao
  2. Coffee – kawa
  3. Coffee, decaffeinated – kawa bezkofeinowa
  4. Honey – miód
  5. Sugar (beet sugar, refined) – cukier rafinowany
  6. Sugar vapour – opary cukru
  7. Tea (Earl Grey) – herbata Earl Grey
  8. Tea, black – herbata czarna
  9. Tea, green – herbata zielona
  10. Tobacco – tytoń

RYBY:

  1. Cod fish – dorsz
  2. Fish mix 1
  3. Fish mix 2
  4. Herring – śledź
  5. Mackerel, raw – makrela surowa
  6. Plaice – flądra
  7. Salmon – łosoś

MIĘSO:

  1. Beef liver, boiled – wątroba wołowa gotowana
  2. Beef liver, raw – wątroba wołowa surowa
  3. Beef, boiled – wołowina gotowana
  4. Beef, raw – wołowina surowa
  5. Chicken meat, boiled – kurczak gotowany
  6. Chicken meat, raw – kurczak surowy
  7. Pork, boiled – wieprzowina gotowana
  8. Pork, organic – wieprzowina
  9. Pork, raw – wieprzowina surowa
  10. Veal, boiled – cielęcina gotowana
  11. Veal, raw – cielęcina surowa

MLEKO, JAJA:

  1. Egg white – białko jajka
  2. Egg white (cooked) – białko jaja ugotowane
  3. Egg yolk – żółto jaja
  4. Egg yolk (cooked) – zółtko jaja ugotowane
  5. Milk (goat) – mleko kozie
  6. Milk (sheep) – mleko owcze
  7. Milk vapour – opary mleka
  8. Milk, raw – mleko surowe

WARZYWA:

  1. Beans – fasola
  2. Carrot – marchew
  3. Onion – cebula
  4. Egg yolk (cooked) – zółtko jaja ugotowane
  5. POtato – ziemniak
  6. Spinach – szpinak
  7. Tomato – pomidor

OWOCE:

  1. Apple – jabłko
  2. Apricots – morela
  3. Banana – banan
  4. Blackcurrant – czarna porzeczka
  5. Cherries – wiśnie
  6. Grapefruit – grejpfrut
  7. Grapes, blue – czarne winogrona
  8. Grapes, green – zielone winogrona
  9. Lemon – cytryna
  10. Orange – pomarańcza
  11. Peaches – brzoskwinia
  12. Pear – gruszka
  13. Raspberries – maliny
  14. Red currant – czerwona porzeczka
  15. Strawberries – truskawki

ROZTOCZA:

  1. Flour mite – mąki
  2. Mite dust 1 – kurzu
  3. Mite hay – siana

ORZECHY:

  1. Almonds – migdały
  2. Hazelnut – orzechy laskowe
  3. Peanuts – orzechy ziemne
  4. Walnuts – orzechy włoskie

 

BAKTERIE

Pokaż szczegółowy
  1. Alpha streptococcus – paciorkowce
  2. Bacillus anthracis – wąglik
  3. Bacillus cereus – laseczka woskowa (zatrucia pokarmowe)
  4. Bacillus smar –
  5. Bacillus subtillis var.niger – laseczka sienna
  6. Bacteroides fragilis – beztlenowce
  7. Beta streptococcus – paciorkowce gr. B
  8. Borrelia – borelioza
  9. Borrelia burgdorferi –
  10. Brucella melitensis –
  11. Brucellosis – bruceloza
  12. Campylobacter – bakteria przewodu pokarmowego
  13. Campylobacter pyloridis – (dawna nazwa helikobakter pylori) – przewód pokarmowy
  14. Chlamydia trachomatis – chlamydia (narządy rodne)
  15. Clostridium acetobutylicum – laseczka …
  16. Clostridium botulinum – laseczka jadu kiełbasianego
  17. Clostridium cadaveris –
  18. Clostridium difficile – powodująca infekcje jelitowe szczególnie po kuracji
  19. Clostridium innocuum –
  20. Clostridium paraputriforme
  21. Clostridium perfringens – laseczka zgorzeli gazowej
  22. Clostridium septicum –
  23. Clostridium tertium – laseczka tężca
  24. Corynebacterium anaerobius –
  25. Corynebacterium diphtheriae – maczugowiec błonicy
  26. Corynebacterium pyogenes – maczugowiec / paciorkowiec ropny
  27. Corynebacterium xerosis –
  28. Diplococcus diptheriae – dwoinka błonicy
  29. Diplococcus pneumoniae – dwoinka zapalenia płuc
  30. Enterobacter aerogenes – pałeczki tlenowa
  31. Enterococcus – paciorkowce
  32. Erwinia amylovora – zaraza ogniowa
  33. Erwinia carotovora – mokra zgnilizna bakteryjna
  34. Escherichia coli – pałeczka okrężnicy
  35. Gaffkya tetragena
  36. Gardnerella vaginalis – bakteria pochwowa
  37. Haemonchus contortus –
  38. Haemophilus influenza – zakażenia układu oddechowego i zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych
  39. Helicobacter + intestinal Metaplasia –
  40. Histomonas meleagridis – pierwotniak wywołujący histomonadozę
  41. Klebsiella pneumoniae – pałeczka zapalenia płuc
  42. Lactobacillus acidophilus – bakterie kwasu mlekowego
  43. Mycobacterium phlei – prątek …
  44. Mycobacterium tuberculosis – prątek gruźlicy
  45. Mycoplasma – zapalenia płuc
  46. Neisseria gonorrhea (gonorrhoea) – dwoinka rzeżączki
  47. Nocardia asteroides – płuca, serce, nerki, mózg, kości, skóra – gózy
  48. Nocardia asteroides-Parkinson – —– I I ——
  49. Nutrisan 24 Mastica: helicobacter pylori
  50. Propionobacterium Agnes –
  51. Proteus mirabilit –
  52. Proteus rettgeri –
  53. Proteus vulgaris (urinary tract) – odmieniec pospolity
  54. Pseudomonas aeruginosa – pałeczka ropy błękitnej
  55. Rickettsia sp. – riketsia
  56. Salmonella enteriditis –
  57. Salmonella paratyphi –
  58. Salmonella typhimurium –
  59. Serratia marcescens – pałeczka krwawa
  60. Shigella dysenteriae –
  61. Shigella flexneri (depression)
  62. Shigella sonei (bef. tumours)
  63. Spirillum serpens – śrubowce
  64. Staphylococcus albus – gronkowiec
  65. Staphylococcus aureus (cult.) – gronkowiec złocisty
  66. Staphylococcus aureus (tooth) – (zęby)
  67. Staphylococcus coagulase negative
  68. Staphylococcus epidermicus – gronkowiec skórny
  69. Staphylococcus hyicus (exudative epidermitis in piglets)
  70. Strepto+Candida mix (sputum)
  71. Streptococcus canis, ß-hemolytic – paciorkowce (psy i koty), choroby skóry i uk. moczowo płciowego
  72. Streptococcus dysgalactiae (cattle)
  73. Streptococcus lactis (milk) – paciorkowce mlekowe
  74. Streptococcus mitis –
  75. Streptococcus pneumoniae – dwoinka zapalenia płuc
  76. Streptococcus pyogenes – (zapalenie gardła, anginy)
  77. Streptococcus sp. group (tooth)
  78. Streptococcus viridans – paciorkowce zieleniejące
  79. Streptomycin –
  80. Treponema pallidum – syphilis – krętek blady
  81. Troglodytella abrassari
  82. Ureaplasma urealiticum – zakażenia układu moczowo-płciowego
  83. Veillonella dispar –
  84. Yersinia enterocolitica – głównym rezerwuarem i źródłem zakażenia są świnie a także ukąszenia przez kleszcza. Objawy-zapalenie stawów oraz rumień guzowaty. Pałeczki yersinia rozwijają się głownie w węzłach chłonnych jamy rzusznej, stąd też główne objawy dotyczą przewodu pokarmowego. Powikłania powodują zapalenie oka,cewki moczowej a także (bardzo rzadko) ropnie wątroby, zapalenie szpiku, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych

 

GRZYBY

Pokaż szczegółowy
  1. Alternaria –
  2. Aspergillus clavatus – kropidlak
  3. Aspergillus flavus – kropidlak żółty
  4. Aspergillus fumigatus – kropidlak popielaty- zielonkawy
  5. Aspergillus Niger – kropidlak czarny
  6. Aspergillus oryzae – kropidlak żółty
  7. Aspergillus parasiticus – kropidlak zielony
  8. Aspergillus repens – kropidlak
  9. Aspergillus versicolor – kropidlak różnobarwny
  10. Candida albicans – drożdżak
  11. Candida glabrata –
  12. Candida kefir –
  13. Candida krusi –
  14. Candida lusitania –
  15. Candida parapsilosis –
  16. Candida rob usta –
  17. Candida sp. –
  18. Candida stel lata –
  19. Candida utilis –
  20. Chrysosporium ST5
  21. Cladosporium – grzyby pleśniowe
  22. Cladosporium cladosporoides – alergie
  23. Cladosporium fulvum –
  24. Cladosporium herbarium –
  25. Dermatophytes –
  26. Fusarium culmorum
  27. Fusarium monoliforme
  28. Fusarium solani
  29. Fusarium sporof. B37
  30. Geotrichum candidum
  31. Microsporum canis – grzybica drobnozarodkowa
  32. Mucor mucedo – pleśniak biały
  33. Mucor racemosus –
  34. Mycosis fungoides – ziarniniak grzybiasty
  35. Penicillium brevicompactum – pędzlak
  36. Penicillium chrysogenum
  37. Penicillium commune
  38. Penicillium dypontii FT17
  39. Penicillium expansum
  40. Penicillium notatum
  41. Penicillium roquerforti
  42. Pullularia pullulans
  43. Rhizopus nigricans
  44. Rhizopus rhizopodiformis
  45. Saccaromyces cerevisiae
  46. Sporothrix schenckii
  47. Strepto+Candida mix (sputum)

 

METALE CIĘŻKIE

Pokaż szczegółowy
  1. Aluminum (Al) – glin
  2. Barium (Ba) – bar
  3. Bismuth (Bi) – bizmut
  4. Cadmium (Cd) – kadm
  5. Caesium (Cs) – cez
  6. Chromium (Cr) – chrom
  7. Cobalt (Co) – kobalt
  8. Copper (Cu) – miedź
  9. ‚Detoxi-Forte’ DeBa Pharma – preparat detoksy kujący
  10. Gold (Au) – złoto
  11. Iron (Fe) – żelazo
  12. Lead (Pb) – ołów
  13. Manganese (Mn) –mangan
  14. Mercury (Hg) – rtęć
  15. Molybdenum (Mo) – molibden
  16. Nickel (Ni) – nikiel
  17. Pallladium (Pd) – pallad
  18. Platinum (Pt) – platyna
  19. Plutonium 239 (Pu) – pluton
  20. Silver (Ag) – srebro
  21. Thallium (Tl) – tal
  22. Tin (Sn) – cyna
  23. Titanium (Ti) – tytan
  24. Tungsten (Wo) – wolfram
  25. Uranium (U) – uran
  26. Vanadium (V) – wanad
  27. Zinc (Zn) – cynk

 

OBCIĄŻENIA SZCZEPIONKAMI

Pokaż szczegółowy
  1. BCG vaccine – gruźlica
  2. Broncho-Vaxom® – zapalenia dróg oddechowych/zapalenie płuc
  3. CEE-Bulin (antibody) – kleszczowe zapalenie mózgu i opon mózgowo-rdzeniowych
  4. CEE-Inject (deactivated virus) – kleszczowe zapalenie mózgu i opon mózgowo-rdzeniowych
  5. CEE-Inject Baxter without thiomersal – kleszczowe zapalenie mózgu i opon mózgowo-rdzeniowych zawierająca tiomersal
  6. CEE-vaccine – kleszczowe zapalenie mózgu i opon mózgowo-rdzeniowych
  7. Chickenpox (varicella) – ospa wietrzna
  8. Chicken-pox ‚Varilrix’ – ospa wietrzna
  9. Diphtheria / pertussis / tetanus – błonica, krztusiec, tężec
  10. Diphtheria-tetanus-pertussis ‚Boostrix’ – błonica, krztusiec, tężec
  11. Diphtheria-tetanus-pertussis-polio ‚Tetravac’ – błonica, krztusiec, tężec, polio
  12. Diphtherinum – błonica
  13. Diptheria vaccine – błonica
  14. Flu vaccine NL 2005 – grypa
  15. German measles – różyczka
  16. Haemophilus B ‚ACT-HIB’ –
  17. Haemophilus influenzae serotype B
  18. Hepatitis A – wirusowe zapalenie wątroby A
  19. Hepatitis A ‚Havrix Junior 720’ – wirusowe zapalenie wątroby A
  20. Hepatitis A+B paediatric ‚Twinrix’ – wirusowe zapalenie wątroby A +B
  21. Hepatitis B – wirusowe zapalenie wątroby B
  22. Hepatitis C – wirusowe zapalenie wątroby C
  23. Hepatitis C 1 – wirusowe zapalenie wątroby C1
  24. Hepatitis E – wirusowe zapalenie wątroby E
  25. Hepatitis non-A/non-B – wirusowe zapalenie wątroby nieokreślone
  26. Hepatitis-B vaccine – wirusowe zapalenie wątroby B
  27. Hexavac – (6 w 1) błonica, krztusiec, tężec, wzw B, polio, heamofilus influenzae B
  28. HIB vaccine – heamofilus influenzae B
  29. Infanrix Hexa – (6 w 1) błonica, krztusiec, tężec, wzw B, polio, heamofilus influenzae B
  30. Mazelen, bof, rubella ‚Priorix’ – odra, świnka, różyczka
  31. Measles vaccine ‚Attenuvax’, live virus – odra (żywy wirus)
  32. Measles-mumps-rubella – MMR odra, świnka, różyczka
  33. Mencevax acvy – meningokoki
  34. Meningococci vaccination – meningokoki
  35. Meningokokken C ‚Meningitec’ – meningokoki
  36. Meningokokken C ‚Neisvac’ – meningokoki
  37. Meningokokken ‚Mencevax ACWY’ – meningokoki
  38. MMR Triplovax – odra, świnka, różyczka
  39. Mumps – świnka
  40. Mumps Vaccine – świnka
  41. Mycobacterium tuberculosis – gruźlica
  42. Pasteurellose –
  43. Pertussinum – krztusiec
  44. Pnemokokkensaccharidenconiug. ‚Prevenar’ – pneumokoki
  45. Pneumokokken ‚Pneumo 23’ – pneumokoki
  46. Polio dead vaccine – choroba Heinego-Medina (martwa)
  47. Poliomyelitis ‚Imovax Polio’ – choroba Heinego-Medina
  48. Rubella – różyczka
  49. Rubella vaccine HDC – różyczka
  50. Scarlatinum – płonica
  51. Tetanus – tężec
  52. Tetanus activ – tężec (aktywny)
  53. Tetanus passiv – tężec (uśpiony)
  54. Tetanus, dipht., polio 6 jaar+ ‚Revaxis’ – błonica, tężec, polio
  55. Tetravac – błonica, krztusiec, tężec, polio
  56. Thiomersal – związek rtęci
  57. Thiosinamine – …
  58. Thiourea – wiązek siarki – tiomocznik
  59. Tuberculinum Avis – gruźlica
  60. Tuberculinum bovinum – gruźlica
  61. Tuberculocidinum klebs nosode – gruźlica
  62. Twinrix (hepatitis A+B) – wirusowe zapalenie wątrobu A + B
  63. Typhoid feler – dur brzuszny / tyfus
  64. Typhoid vaccine ‚Vivotiv’ – dur brzuszny / tyfus
  65. V 2-influenza – grypa
  66. V 3 – influenza – grypa
  67. V 4-influenza – grypa
  68. V 5 – influenza – grypa
  69. Va 2-influenza – grypa
  70. VA 2L-influenza – grypa
  71. Vaccine influenza 2001/2002 (SANDOVAC) – grypa
  72. Vaccininum – grypa
  73. Vapch-influenza – grypa
  74. Varicella levend ‚Provarivax’ – ospa wietrzna
  75. Variola (smallpox) – ospa wietrzna
  76. V-influenza – grypa
  77. V-intestinal catarrh – grypa
  78. Virus „asia influenza” – grypa
  79. Yellow feler – żółta febra

 

PASOŻYTY

Pokaż szczegółowy
  1. Ancylostoma braziliense – tęgoryjec brazylijski (nicienie)
  2. Ancylostoma caninium – tęgoryjec …
  3. Ascaris – glista
  4. Ascaris larvae – glista larwy
  5. Ascaris lumbricoides – glista ludzka
  6. Ascaris megalocephala – glista (robak koni)
  7. Balantidium coli cysts – szparkosz okrężnicy / orzęsek
  8. Chilomastix cysts (2nd area) – wiciowce
  9. Chilomastix cysts (rat) – wiciowce (szczur)
  10. Chilomonas (whole fixation) – pierwotniaki
  11. Clonorchis sinesis – przywra (drogi żółciowe)
  12. Cryptocotyle lingua (adult) – przywra (jelito cienkie)
  13. Cysticerus fasciolaris – wągrzyca wątroby
  14. Demodex folliculorum – nużeniec ludzki
  15. Dientamoeba fragilis – pierwotniaki kałowe
  16. Diphyllobothrium erinacei – bruzdogłowiec (tasiemiec)
  17. Diphyllobothrium latum – bruzdogłowiec szeroki (tasiemiec)
  18. Dipylidium caninum, scolex – tasiemiec psi
  19. Dipylidium caninum, segment – tasiemiec psi
  20. Dirofilaria immitis – nicienie (prawa komora serca lub pień tętnicy płucnej)
  21. Echinococcus granulo sus – tasiemiec bąblowcowy
  22. Echinococcus granulus – tasiemiec bąblowcowy
  23. Echinococcus multiocularis – tasiemiec bąblowcowy wielojamowy
  24. Echinoporphium recurvatum – przywra jelit i trzustki
  25. Echinostoma revolutum – motylica, przywra jelitowa
  26. Endolimax nana – pierwotniak jelito grube
  27. Endolimax Nana (2nd area)
  28. Entamoeba coli-trophozoits – pełzak okrężnicy
  29. Entamoeba histoytia-trophozoits – pełzak czerwonki
  30. Eurytrema pancreaticum – przywra trzustkowa
  31. Fasciola hapatica – motylica wątrobowa
  32. Fasciola hepatica, eggs –
  33. Fasciola hepatica, miracydia –
  34. Fasciola hepatica, rediae –
  35. Fasciola hepatica-cercariae –
  36. Fasciolopsis buski, adult – przywra jelita cienkiego
  37. Fasciolopsis buski, eggs –
  38. Fischoedrius elongatus – przywry …
  39. Gastrothylax elongatus – przywry …
  40. Giardia Iamblia-trophozoits – lamblie
  41. Giardia Lamblia – lamblie
  42. Gyrodactylus – pijawka u ryb
  43. Haemonchus contortus – nicienie u przeżuwaczy (owca …)
  44. Hymenolepis di minuta – tasiemiec szczurzy
  45. Hymenolepis cysticercoides – tasiemiec …
  46. Lamblia intestinalis –
  47. Leishmania brasiliensis – pierwotniak z rodziny świdrowców
  48. Leishmania donovani –
  49. Leishmania Mexiana –
  50. Leishmania tropica –
  51. Moniezia expansa -sheep tapeworm, segment – robaki płaskie / tasiemce
  52. Moniezia, scolex – robaki płaskie / tasiemce u bydła długość do 10 m
  53. Multiceps serialis – tasiemiec psi/lisi
  54. Myxosoma – parzydełkowce (u zwierząt słodkowodnych)
  55. Myxosoma – parzydełkowce (u zwierząt słodkowodnych)
  56. Onchocerca volv ulus – nicienie (ślepota rzeczna) Afryka
  57. Paragonimus Westermanii – przywra płucna
  58. Passalurus ambiguus – nicienie króliki i zające
  59. Plasmodium cynomolgi – zarodziec/pierwotniak/MALARIA
  60. Plasmodium falciparum – — II —
  61. Plasmodium vivat – — II —
  62. Prosthogonimus marrorchis – pasożyt ptasi (jajowody i okolice kloaki)
  63. Sarcocystis – pierwotniak
  64. Schistosoma haematobium – przywra krwi
  65. Schistosoma mansoni – motylica jelitowa, tropikalna
  66. Stephanurus dentalus, eggs – glista świni i dzików
  67. Strongyloides, filariae larva – węgorczyca
  68. Taenia pisiformis, eggs – tasiemiec króliczy, jaja
  69. Taenia pisiformis, larva – tasiemiec króliczy, larwy
  70. Taenia saginata, Zysticerus – tasiemiec nieuzbrojony
  71. Taenia solium, Scolex – tasiemiec uzbrojony
  72. Taenia solium, Zysticerus – tasiemiec uzbrojony
  73. Toxoplasma Gondii – pierwotniak
  74. Toxoplasma, human-patholog. Strain –
  75. Toxoplasmosis –
  76. Trichinella spiralis (muscle) – włosień kręty
  77. Trichomonas vaginalis – rzęsistek pochwowy
  78. Trichuris sp. – nicienie (włosogłówka)
  79. Trypanosoma brucei – świdrowiec nagany
  80. Trypanosoma cruzi (brain) – świdrowiec amerykański (choroba Chagasa)
  81. Trypanosoma equiperdum – świdrowiec koński
  82. Trypanosoma rhodesiense – świdrowiec rodezyjski (krew, chłonka, płyn mózgowo rdzeniowy)
  83. Urocleidus – przywry monogeniczne

 

Wybierając ten pakiet otrzymasz wyniki rezonansu na wszystkie patogeny, alergeny: pasożyty, bakterie, wirusy, grzyby, alergeny podstawowe, obciążenia metalami ciężkimi, obciążenia szczepionkam oraz opis informacyjny o możliwościach terapii i profilaktyki, na życzenie – za dodatkową opłatą.

Dodatkowe informacje

Waga 0.2 kg
wybierz

Wynik badania, Wynik badania z zaleceniami