Pomóżmy


Pomóżmy naszym podopiecznym!

Otrzymałeś dar w postaci przedmiotu, pieniędzy, miłości, informacji…. podaj go dalej! A podając go dalej jakaś część wróci do Ciebie, w jakiejś formie. A ty wtedy przyjmij ją z wdzięcznością i……podaj dalej.

WSPIERAJĄC TYCH POTRZEBUJĄCYCH
WSPIERASZ SIEBIE!

Liczy się każda złotówka… wpłać dowolną kwotę na numer konta fundacji dzieciom „Zdążyć z pomocą” KRS 0000037904

Bank BPH S.A.  15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

tytułem przelewu wpisz: 18453 Zarycki Kacper lub: 19146 Czubacki Miłosz

 ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O PRZEKAZANIE 1% PODATKU

NA RZECZ NASZEGO SYNA

KACPRA ZARYCKIEGO

Kacper jest dzieckiem autystycznym. W lipcu 2008 roku został u niego zdiagnozowany autyzm dziecięcy i od tamtej pory walczymy z tym schorzeniem. Robimy wszystko by w przyszłości był jak najbardziej samodzielny.

Dzięki tym, którzy wsparli nas 1% swojego podatku w roku ubiegłym możemy kontynuować jego leczenie i rehabilitację z wykorzystaniem kolejnych form suplementacji, która w jego przypadku jest konieczna.

Dlatego ośmielamy się prosić Państwa o przekazanie 1% Waszego podatku na leczenie i rehabilitację Kacpra.

Aby przekazać 1 % podatku za 2013 r. wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)” wpisać:

KRS 0000037904

natomiast w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%”:

Wpisać 18453-ZARYCKI KACPER

 Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych organizacji pożytku publicznego.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY: AGNIESZKA I GRZEGORZ ZARYCCY

Czubacki Miłosz

Miłosz jest kochanym dzieckiem.
Na pierwszy rzut oka wydaje się być chłopcem podobnym do stu tysięcy innych czterolatków. Jednak przy bliższym poznaniu okazuje się, że mimo ogromnej potrzeby kontaktu ma duże trudności w interakcjach z innymi.
Kiedy miał trzy latka zdiagnozowano u niego zaburzenia ze spektrum autyzmu-całościowe zaburzenie rozwoju. Wszelkie działania terapeutyczne, które podjęliśmy przynoszą rezultaty. Sprawiają, że nasz synek się otwiera…
Nieustannie potrzebuje jednak terapii psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej, a także terapii integracji sensorycznej i rehabilitacji ruchowej ze względu na silne napięcie mięśniowe. Poza tym niezbędna jest odpowiednia suplementacja i odtruwanie organizmu z metali ciężkich, których jego organizm nie potrafi sam wydalić.
Autyzm jest nieuleczalny, jednak można znacząco podnieść jego funkcjonowanie w społeczeństwie, aby kiedyś gdy nas zabraknie obok niego, mógł sobie w życiu poradzić sam.

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy!!!

Zbliża się czas rozliczania PIT-ów, w związku z tym zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą do przekazania swojego 1% podatku na leczenie i rehabilitację naszego synka Miłoszka.

Jest to bardzo prosta możliwość pomocy. Jeżeli nie wskaże się organizacji pożytku publicznego, na którą mają zostać wpłacone pieniądze z 1% to trafiają one do Skarbu Państwa.

Chcąc pomóc Miłoszkowi wystarczy odpisać 1% swojego podatku, nie trzeba dokonywać wpłaty na konto, wystarczy tylko w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT 36L, PIT-37, PIT-38) podać wysokość wnioskowanej (zadeklarowanej) wpłaty, która nie może przekroczyć kwoty odpowiadającej 1% podatku należnego, oraz dane pozwalające na właściwe zidentyfikowanie organizacji pożytku publicznego, tj. FUNDACJA DZIECIOM „ ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”

KRS: 0000037904
W rubryce „Cel szczegółowy 1%” należy wpisać:
19146 CZUBACKI MIŁOSZ
(to bardzo ważne, tylko wtedy ten 1 % zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację konkretnej osoby)

PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU MIŁOSZKOWI
ZAMIAST FISKUSOWI

Pieniądze zebrane z podatku w sumie należą do fundacji. Możemy otrzymać zwrot dopiero po okazaniu się fakturą za faktyczny wydatek. Więc nie ma obawy nadużyć.