Matrix 2


Pierwsze prawdziwe rozwiązanie skutecznie obniżające szkodliwe działanie promieniowania z telefonu komórkowego!

Dzięki opracowaniu całkowicie innowacyjnego rozwiązania, firma LifeWave, która koncentruje się na rozwoju nowoczesnych technologii promujących zdrowie, przoduje w rozwiązaniach tego krytycznego problemu. Teraz możesz już odetchnąć z ulgą, wiedząc, że robisz wszystko co możliwe, aby ograniczyć narażenie siebie i swojej rodziny na promieniowanie z telefonów komórkowych. Matrix 2 jest zastrzeżonym produktem, a testy laboratoryjne wykazały, że znacznie ogranicza szkodliwe działanie promieniowania z telefonu komórkowego.

Jak bezpieczny jest Twój telefon komórkowy?

Telefon komórkowy, którego używasz codziennie, emituje ten sam rodzaj promieniowania, co kuchenka mikrofalowa. To samo promieniowanie, które podgrzewa posiłki, jest regularnie emitowane w kierunku jednego z najbardziej czułych organów w ludzkim ciele — mózgu.

Zagrożenie wynikające z używania telefonów komórkowych to obecnie temat burzliwej debaty. W niektórych krajach utrzymuje się, że energia mikrofalowa wytwarzana przez telefony komórkowe jest bezpieczna. Raporty przygotowane przez Światową Organizację Zdrowia oraz niezależnych naukowców z całego świata dowodzą jednak, że telefony komórkowe mogą nie być tak bezpieczne, jak się powszechnie uważa. Koniec końców, czy warto ryzykować?

Matrix 2:

karta matrix
  • Natychmiast ogranicza szkodliwe działanie promieniowania z telefonu komórkowego
  • Niewielka grubość umożliwiająca dopasowanie do praktycznie każdego etui
  • Zastrzeżona technologia LifeWave oczekująca na opatentowanie
  • Modele do wszystkich najpopularniejszych smartfonów
  • Jednorazowy zakup po przystępnej cenie
  • Łatwość użycia