Bioelektrody


Czy jest możliwe

uwolnienie się lub znaczące zredukowanie

najsilniejszego chronicznego bólu

w ciągu zaledwie kilku minut?

A zwiększenie energii,

które utrzymuje się przez cały dzień?

Jeśli tak, to........ jak to aktywować?


Przyjrzyjmy się zatem zasadom działania akupunktury!

Największymi znawcami systemu energetycznego człowieka są Chińczycy, którzy od ponad 5 000 lat bazują na tej wiedzy, wykorzystując ją do leczenia z ogromną skutecznością. Praca z energią poszczególnych narządów jak również z kanałami energetycznymi człowieka jest podstawą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM), praktyk akupunktury i akupresury. Zostały oficjalnie zaakceptowane jako dziedziny naukowe również w Europie.

Postęp techniczny pozwala nam dziś wykrywać przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń kanały energetyczne i kreślić ich mapy w ciele. Te same mapy znane są Chińczykom od tysięcy lat.

 akupresura

Akupunktura to złożony system medyczny wykorzystywany do leczenia praktycznie większości chorób. Polega na stymulacji układu nerwowego człowieka, w celu pobudzenia organizmu do produkcji substancji leczniczych i usprawnienia przepływu komunikacji w uszkodzonej tkance. Tym samym akupunktura wykorzystuje olbrzymi potencjał naszego ciała do samoregulacji i samoleczenia. Według TMC zdrowy organizm ludzki jest w stanie sam wyprodukować większość substancji chemicznych niezbędnych mu do poprawy zdrowia i zwiększenia poziomu energii. Dlatego właśnie odblokowanie przepływu energii (możliwe dzięki zastosowaniu igieł lub nacisku) rozpoczyna proces samoleczenia organizmu. W ramach tego procesu,centralny układ nerwowy (w tym mózg) zostaje pobudzony energetycznie do samoregulacji.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu
zabiegi akupunktury, akupresury i fototerapii
najnowocześniejszą metodą
nano-technologi LifeWave
łączącą dobrodziejstwa medycyny konwencjonalnej,
akupunktury i akupresury.

Jest to maleńkie urządzenie przypominające wyglądem dwu-centymetrową elektrodę. Naklejone na odpowiednich punktach z akupunkturowej mapy ciała wysyła precyzyjny sygnał do komórek, stymulując organizm do produkowania większej ilości energii.

Więcej informacji tutaj:

Zapraszamy na zabiegi przeciwbólowe
w cenie 30 zł!

Rejestracja 17 853 30 60 


O szczegóły zapytaj:
Grażyna Kosowska: 17 853 30 60, +48 505 099 446

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego